Ruční systémy

OptiFlex Pro

Široká škála řešení pro elektrostatické ruční nanášení, které uspokojí i požadavky nejnáročnějších aplikací.

Unikátní funkce OptiFlex Pro:

PowerBoost 

powerboost

 Nově vyvinutá technologie PowerBoost nabízí při 110 kV nejvyšší kapacitu nabíjení prášku v průmyslu práškového lakování při dodržení všech bezpečnostních předpisů.

VÍCE O TÉTO FUNKCI

PowerClean

pc

Pomocí funkce PowerClean může operátor aktivovat rychlý čistící cyklus přímo z pistole a eliminovat tak hromadění prášku.

VÍCE O TÉTO FUNKCI

PCC technology

pcc

 Lepší penetrace, klidnější povrch a minimalizace efektu pomerančové kůry pomocí elektronické technologie, která umožňuje přesnější regulaci elektrostatiky. Parametry lze nastavit v menším rozsahu změny (0,5 μA) a ovládat mnohem přesněji. Režim Precise Charge Control (PCC) se aktivuje automaticky, když je proud nastaven pod 10 μA.

VÍCE O TÉTO FUNKCI

DVC technology

dvc

Patentovaná technologie DVC zajišťuje přesnou a reprodukovatelnou regulaci výstupu prášku a zlepšuje konzistenci tloušťky nánosu práškové barvy.

VÍCE O TÉTO FUNKCI

OptiFlex Pro B

ideální pro časté změny barev, čerpání prášku přímo z originálního dodavatelského balení, při změně barvy není nutné vyměňovat a čistit násypky.

VÍCE INFORMACÍ

 

 

PROB

OptiFlex Pro B Spray

OptiFlex Pro B Spray je manuální jednotka s aplikační pumpou OptiSpray. Přeprava prášku probíhá přímo z originální dodavatelského balení. Díky různým verzím modelu (s 1 nebo 2 aplikačními pumpami OptiSpray) je OptiFlex Pro F Spray univerzální jednotkou pro různé aplikační potřeby.

VÍCE INFORMACÍ

PROBSPRAY

OptiFlex Pro Q

Výměna barevného odstínu za 30 sekund! Bez velkých investic můžete zkrátit prostoje a maximalizovat svoji produktivitu. Všechny součásti, které jsou v kontaktu s práškem, se čistí rychle a automaticky, zatímco obsluha vyměňuje krabici s práškem.

VÍCE INFORMACÍ

 

PROQ

OptiFlex Pro F

Uzavřený zásobník OptiFlex Pro F chrání prášek před okolním prostředím a jemně jej fluidizuje pro ideální dodávání prášku. OptiFlex Pro F s 50 l zásobníkem je ideální pro nepřetržité používání a nabízí dokonalou fluidizaci prášku i v náročných prostředích.

VÍCE INFORMACÍ

 

PROF

OptiFlex Pro F Spray

Použití aplikačních čerpadel AP01 zajišťuje nejlepší výsledky nanášení vysoce kvalitních vrstev s výstupem prášku až 600 g/min.

VÍCE INFORMACÍ

 

 

PROFSPRAY

OptiFlex Pro FE

Nanášejte snadno smaltovaný prášek a složité geometrie s vynikající účinností a kvalitou, a to i v nejnáročnějších prostředích. Nejmodernější design a vysoce kvalitní materiály zaručují vynikající distribuci prášku a nejlepší výsledky povlaku při aplikaci prášku abrazivního smaltu.

VÍCE INFORMACÍ

PROF

OptiFlex Pro S

Nejlepší řešení pro obtížné prášky. 20 kg zásobník s míchadlem je ideální pro podávání obtížných materiálů, brání oddělování prášků a při změně barvy se snadno vyprazdňuje.

VÍCE INFORMACÍ

 

PROS
This site is registered on wpml.org as a development site.