Kontakt

LOTTMANN INTERNATIONAL TECHNOLOGY, spol. s r. o.

Plánická 1241/36
153 00 Praha 5 – Radotín
Česká republika

info@lottmann.cz

Tel: +420 257 811 648 – 51
Fax: +420 257 811 653

Výzkumné a vývojové centrum LOTTMANN

Areál TRANSL, Příborská 333, Frýdek-Místek, 738 01
Česká republika

mapka 1

Zdeněk Lottmann
jednatel/ředitel
divize práškové

+420 602 382 260
lottmann@lottmann.cz

Ing. Anna Lottmannová
jednatel/ředitel 
divize mokré

+420 602 216 015
lottmannova@lottmann.cz

Barbora Lottmannová
objednávky
divize práškové

+420 602 245 384
barbora@lottmann.cz

Adriana Pletánek
objednávky
divize mokré

+420 725 987 882
adriana@lottmann.cz

Ing. Martin Šolar
technický ředitel – obchodník
divize mokré

+420 602 245 385
solar@lottmann.cz

Ing. Ondřej Tvrdoň
obchodník 
divize práškové

+420 601 130 976
tvrdon@lottmann.cz

Jana Blesková
ekonom

+420 727 861 807
bleskova@lottmann.cz

Anna Ničová
provozní ředitel

+420 727 861 713
nicova@lottmann.cz

Václav Březina
technik expedice

+420 602 245 386
brezina@lottmann.cz

Ing. Jiří Košťál
projektant
divize mokré

+420 608 182 098
kostal@lottmann.cz

Daniel Horníček
projektant
divize mokré

+420 702 267 579
hornicek@lottmann.cz

David Wollemann
technik 
divize práškové

+420 724 020 301
wollemann@lottmann.cz

Vilém Purmann
technik
divize mokré

+420 602 382 280
purmann@lottmann.cz

Tomáš Hrudka
technik – elektro revize

+420 724 510 569
hrudka@lottmann.cz

Jan Hrubý
technik
divize mokré

+420 722 473 590
hruby@lottmann.cz

Karel Vestfál
technik
divize mokré/práškové

+420 602 571 727
vestfal@lottmann.cz

Jan Kolář
obchodník
divize mokré

+420 724 777 141‬
kolar@lottmann.cz

Valerie Rosenheimová

+420 602 644 799‬
rosenheimova@lottmann.cz

Mateo Bilić
vedoucí výzkumu a vývoje
provozovna Frýdek-Místek

+420 775 331 986
bilic@lottmann.cz

David Novosád
technik – programátor
pobočka Frýdek -Místek

+420 603 525 951
novosad@lottmann.cz

Martin Novák
technik – divize práškové
pobočka Frýdek-Místek

+420 734 263 838
novak@lottmann.cz

Eva Kajzarová
projektant
pobočka Frýdek-Místek

+420 720 947 007
kajzarova@lottmann.cz

Josef Mikeška
technik – divize práškové
pobočka Frýdek -Místek

+420 725 386 968
mikeska@lottmann.cz

Jan Pekař
technik – divize práškové
pobočka Frýdek -Místek

+420 703 177 981
pekar@lottmann.cz

SPOLUPRACUJEME

LOGA
This site is registered on wpml.org as a development site.