Aplikační technologie > KONTAKTYPráškové lakování LOTTMANN

Práškové lakování LOTTMANN  
KONTAKTY

Kontakty

LOTTMANN international technology, spol s.r.o.
Plánická 1241/36
Radotín
153 00 Praha 16
 

  Telefon: +420 257 811 648
  E-mail: info@lottmann.cz
 

DIČ: CZ15886441

Kontaktní osoby

Zdeněk Lottmann

jednatel, ředitel divize práškové lakování


telefon: +420 257 811 649

mobil: +420 602 382 260

 

email: lottmann@lottmann.cz

Ing. Anna Lottmannová

jednatel, ředitel divize mokré lakování


telefon: +420 257 811 650

mobil: +420 602 216 015

 

email: lottmannova@lottmann.cz

Barbora Lottmannová

 


telefon: +420 257 811 651

mobil: +420 602 245 384

 

email: barbora@lottmann.cz

Gabriela Vostárková

sekretariát


telefon: +420 257 811 648

 

fax: +420 257 811 653

email: gabriela@lottmann.cz

Adriana Kopecká

 


telefon: +420 257 811 650

mobil: +420 725 987 882

 

email: adriana@lottmann.cz

Ludmila Žaludová

účetní


telefon: +420 257 811 648

mobil: +420 604 507 897

 

email: zaludovalida@volny.cz

Ing. Martin Šolar

technik


telefon: +420 257 811 648

mobil: +420 602 245 385

 

email: solar@lottmann.cz

David Wollemann

technik


telefon: +420 257 811 648

mobil: +420 724 020 301

 

email: wollemann@lottmann.cz

Karel Vestfál

technik


telefon: +420 257 811 648

mobil: +420 602 571 727

 

email: vestfal@lottmann.cz

Petr Beneš

technik


telefon: +420 257 811 648

mobil: +420 602 571 569

 

email: benes@lottmann.cz

Václav Březina

technik expedice


telefon: +420 257 811 648

mobil: +420 602 245 386

 

email: brezina@lottmann.cz

Tomáš Hrudka

technik


telefon: +420 257 811 648

mobil: +420 724 510 569

 

email: hrudka@lottmann.cz

Vilém Purmann

technik


telefon: +420 257 811 648

mobil: +420 602 382 280

 

email: purmann@lottmann.cz

Jiří Košťál

technik


telefon: +420 257 811 648

mobil: +420 608 182 098

 

email: kostal@lottmann.cz

Josef Mikeška

technik pobočka Frýdek-Místek


telefon: +420 257 811 648

mobil: +420 725 386 968

 

email: mikeska@lottmann.cz

David Novosád

technik


telefon: +420 257 811 648

mobil: +420 603 525 951

 

email: novosad@lottmann.cz

Jan Homuta

technik


telefon: +420 257 811 648

mobil: +420 602 323 175

 

email: homuta@lottmann.cz

Vratislav Koudela

technik


telefon: +420 257 811 648

mobil: +420 720 983 575

 

email: koudela@lottmann.cz

Jiří Popp

technik


telefon: +420 257 811 648

mobil: +420 604 167 065

 

email: popp@lottmann.cz

Ondřej Tvrdoň

 


telefon: +420 257 811 648

mobil: +420 601 130 976

 

email: tvrdon@lottmann.cz